Akademia St Miator
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Dom Kokujina

Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3
AutorWiadomość
Go??
Gość




Dom Kokujina - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kokujina   Dom Kokujina - Page 3 Icon_minitimePią Lip 01, 2011 11:08 am

-Może ja nie śpię, ale ty i owszem musisz już być zmęczona.
Co fakt to fakt on nie musiał spać, lecz dziewczyna tyle dzisiaj przeżyła, że przydał by się jej odpoczynek i relaks. Ta akcja na moście, potem w domu Koku. Chwycił za rączkę dziewczyny i włożył do jej dłoni pilot.
-Teraz ty masz władze.
Lekko się zaśmiał i rozciągnął czekając na cóż ta urocza dziewczyna przełączy.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Dom Kokujina - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kokujina   Dom Kokujina - Page 3 Icon_minitimePią Lip 01, 2011 11:11 am

- No może jestem troszeczkę zmęczona ale tylko troszkę. - uśmiechnęłam się do niego, a po chwili poczułam pilota w ręce. Więc przełączyłam na jakiś film dla dorosłych i usiadłam u niego na kolanach.
- Dziękuje. - wtuliłam się w niego
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Dom Kokujina - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kokujina   Dom Kokujina - Page 3 Icon_minitimePią Lip 01, 2011 11:15 am

-Nie ma za co.
Objął siedząca na jego kolanach Kim kładąc dłonie na jej brzuchu i pocałował ją w szyje. Trochę go zdziwiło że po tej akcji dziewczyna chce oglądać takie filmy lecz no cóż, kobieta zmienną jest. Po dłuższym czasie oglądania na zabawiającą się parę w TV chłopak dostał lekkiego wzwodu lecz to naturalne. Dziewczyna mogła to odczuć. Zrobiło się trochę niezręcznie.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Dom Kokujina - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kokujina   Dom Kokujina - Page 3 Icon_minitimePią Lip 01, 2011 11:22 am

Kiedy Koku całował mnie w szyję lekko wygięłam się w tył. Po chwili poczułam, że zaczyna podobać mu się ten film.
- Może to jednak przełączę. - wzięłam pilota i od razu przełączyłam na tamtą telenowele. Zeszłam z niego i usiadłam obok niego.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Dom Kokujina - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kokujina   Dom Kokujina - Page 3 Icon_minitimePią Lip 01, 2011 11:26 am

-Hehehe...
Dziewczyna ciągle zmieniała zdanie i miejsce. W końcu by się uspokoiła postanowił wyciągnąć z mini lodówki stojącej obok kanapy kilka trunków i zrobił dla niej swój specjał "Demoniczny Drink". Oczywiście nie był żaden magiczny, ale zawierał całkiem zgrabne połączenie różnych alkoholi i napojów co czyniło go mocnym. Podał jej szklankę i wziął pierwszy łyka trochę się krzywiąc, no ale cóż był już przyzwyczajony.
-Proszę. Bardzo dobre.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Dom Kokujina - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kokujina   Dom Kokujina - Page 3 Icon_minitimePią Lip 01, 2011 11:34 am

Zdziwiłam się, że Koku ma lodówkę obok sofy a ja tego nie zauważyłam. Kiedy wyciągnął kilka alkoholów z lodówki i zaczął je mieszać wydawało mi się, że to będzie obrzydliwe. Trochę niepewnie odebrałam od niego szklankę z trunkiem. Czekałam aż on pierwszy napije się. Zobaczyłam, że się skrzywił, więc ja niechętnie ale napiłam się łyka. Po chwili zaczęłam strasznie kaszleć.
- Dobre ale za mocne. - zasłoniłam twarz rękoma i dalej kaszlałam.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Dom Kokujina - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kokujina   Dom Kokujina - Page 3 Icon_minitimePią Lip 01, 2011 11:48 am

-Spokojnie, pierwszy łyk zawsze najgorszy.
Spojrzał na dziewczynę i poczekał aż przestanie kaszleć. Chwile to trwało. Gdy już było po wszystkim rzekł.
-To do dna!
Nagle jego szklanka była już pusta a jego policzy się zarumieniły. Teraz jej kolej nie powinno jej nic być. Jego orientacja się znacznie pogorszyła. Trochę go wzięło. Lekko się zaśmiał
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Dom Kokujina - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kokujina   Dom Kokujina - Page 3 Icon_minitimeNie Lip 03, 2011 5:32 pm

- Chyba tak. - uśmiechnęłam się przez łzy i dalej kaszlałam. Kiedy już przestałam kaszleć przetarłam oczy z łez. Gdy zobaczyłem jego zarumienione policzki uśmiechnęłam się.
- Spróbuje do dna. - uśmiechnęłam się i próbowałam wypić do dna ale w połowie mnie zatrzymało. Połknęłam z lekkim obrzydzeniem.
- Przepraszam, że tylko tyle wypiłam. Jeśli chcesz mnie upić to ci to wychodzi. - uśmiechnęłam się a na moich policzkach także pojawiły się rumieńce.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Dom Kokujina - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kokujina   Dom Kokujina - Page 3 Icon_minitimeNie Lip 03, 2011 5:48 pm

-Nie no nie chce cię upić, ale było trochę sztywno i nie miałem pomysłów.
Taka była prawda. Dziewczyna dziwnie się zachowywała i co chwila zmieniała zdanie, więc postanowił podać jej alkohol by wreszcie znaleźli temat.
-Nie uważasz, że dodałem trochę za dużo soku?
Dla niej to pytanie mogło być dziwne bo soku było bardzo mało, trunek był silny, a on chciał jeszcze silniejszy. No cóż go to tak mocno nie pali w końcu to demon. Widząc krzywienie dziewczyny nalał jej szklankę zimnego soku by mogła to zapić.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Dom Kokujina - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kokujina   Dom Kokujina - Page 3 Icon_minitimeWto Lip 05, 2011 3:41 pm

- Aha, ciesze się, że nie chcesz mnie upić. - uśmiechnęłam się do niego. Zrobiło mi się trochę gorąco, więc rozpięłam z trzy guziki od góry.
- A tam był sok? - zapytałam zdziwiona. Wachlowałam się ręką, ale nie za dużo to dało.
- Dasz mi jedną kostkę lodu? - zapytałam zarumieniona. Kiedy Koku nalał mi soku wypiłam od razu cały.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Dom Kokujina - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kokujina   Dom Kokujina - Page 3 Icon_minitimeWto Lip 05, 2011 3:44 pm

-Oczywiście.
Odparł po czym sięgnął do mini zamrażalnika(też tam stał), po kostki lodu. Szybko chwycił jedną i przejechał po policzku dziewczyny. Kostka szybko się rozpuściła bo dziewczyna była rozgrzana. Nie czekając chwili dłużej podał jej całe opakowanie, widząc jak jest rozgrzana.
-Myślę, że rozebranie się, bardziej by cie ochłodziło.
Powiedział to w formie żartu, po czym dolał jej więcej soku.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Dom Kokujina - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kokujina   Dom Kokujina - Page 3 Icon_minitimeWto Lip 05, 2011 4:57 pm

Kiedy przejechał kostką po moim policzku wygięłam się lekko i zajęczałam z rozkoszy. A gdy Kokuś dał mi opakowanie kostek włożyłam je między piersi.
- Ale Ciebie mogłoby to rozgrzać. - uśmiechnęłam się, ale w tym uśmiechu było tyle rozkoszy z tego lodu, że aż jęczałam jak przy najlepszym seksie.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Dom Kokujina - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kokujina   Dom Kokujina - Page 3 Icon_minitimeWto Lip 05, 2011 7:38 pm

-Już mnie rozgrzałaś.
Chłopak wsłuchiwał się w jęki dziewczyny, bardzo go to podniecało, miał ochotę się na nią rzucić, lecz się powstrzymywał. Chwycił ją za pierś i złożył długi pocałunek na jej ustach, po czym puścił to wielkie cudeńko.
-Aż nabrałem na ciebie ochoty.
Chłopak uśmiechnął się i oblizał.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Dom Kokujina - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kokujina   Dom Kokujina - Page 3 Icon_minitimeWto Lip 05, 2011 8:19 pm

- Niby jak? - popatrzyłam na niego cały czas wygięta w łuk. Gdy Koku złapał mnie za pierś poczułam jak małe krople spływają mi po piersiach a później po brzuchu.
- A mi jest dalej gorąco i daj mi więcej lodu. - krzyknęłam do niego nadal wygięta w łuk.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Dom Kokujina - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kokujina   Dom Kokujina - Page 3 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Dom Kokujina
Powrót do góry 
Strona 3 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Akademia St Miator :: 

MIASTO TOKIO

 :: Peryferie Miasta :: Domy Mieszkalne
-
Skocz do: